O společnosti s renomé

Cit pro design

Za základní pilíř našich projektů považujeme vhodně navrhnout vzhled budov s ohledem na okolní zástavbu. Stejně tak interiéry musí reflektovat ducha budovy a umožnit maximální fuknčnost pro pohodlné bydlení.

Naše renomé

Každým jednotlivým krokem tvoříme renomé značky RENOME. Od vzhledu, přes funkčnost až po zákaznickou zkušenost. Zakládáme si na tom, aby byl každý náš zákazník spokojený a proto je celý náš tým připraven do detailu a bezchybně zrealizovat každý klientský požadavek.

Záruka kvality

Za záruku kvality si dovolíme považovat náš profesionální přístup a tým odborníků, kteří se na jednotlivých projektech podílí. Proto klademe důraz na detail a přebíráme veškerou odpovědnost za finální výsledek a kvalitu.

Účelné využití prostoru

Tohle je důležité. Podstata naší přidané hodnoty pro Vás. Ohled, kterým se vymezujeme. Architektonické zpracování nemovitostí, které pro naše klienty stavíme, mají na starost ti nejzkušenější profesionálové, kteří cílí na maximální efektivitu pro pohodlný a komfortní domov.

Ať už je to vhodné oddělení společenské a klidové části, praktické členění úložných prostor, nebo využití slunečního světla pro co největší část obytného prostoru, všechny tyhle aspekty mají společný cíl. Praktické bydlení.

Ekologie

Od prvních úvah nad každým projektem zvažujeme maximální zohlednění všech dostupných a pro danou nemovitost využitelných řešení zohledňujících ekologii celého domu a jeho běžného fungování.

Myšleno je tím například:

zelené střechy pro přirozené ochlazení celého domu a tím snížené potřeby používání klimatizace v bytech.

Jsme velkými fanoušky sběru dešťové vody a jejího dalšího využití. Dle aktuálně dostupných technologií se nám jako nejefektivnější jeví závlaha okolní zeleně a splachování toalet.

Okna s “trojsklem”, kvůli izolaci od tepla v letních měsících a zabránění úniku tepla v zimě považujeme v dnešní době za naprostý standard.

Systém rekuperace vzduchu. Správné větrání je základem pro zdravé a komfortní vnitřní klima. Toho lze dosáhnout za pomoci optimálně navrženého a kvalitně provedeného systému řízeného větrání s rekuperací. Vzájemně dokonale sladěné součásti systému přivádí nepřetržitě do interiéru čerstvý, čistý vzduch a odvádí vydýchaný, spotřebovaný vzduch. Díky vysoce účinné rekuperaci tepla (až 95 %) lze dosáhnout významné úspory nákladů na vytápění.

Kontakt