Popis projektu

Jedná se o 15.246 m2 pozemku pro výstavbu 27 rodinných domů o zastavěné ploše 2.430m2. Projekt počítá s 55 parkovacími místy.

Pozemek je dle územního plánu veden jako plocha smíšeného bydlení městského charakteru a není tedy třeba řešit změnu. Vše již bylo projednáno s místně příslušným územním plánováním a stavebním úřadem a záměr je plně v souladu. V současné době je zpracovávána kompletní projektová dokumentace a výstavba inženýrských sítí.

Lokalita

Město Mohelnice je považováno za průmyslové srdce regionu. Je zde obrovská poptávka po nových bytech z důvodu velkých výrobních závodů, například Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Mohelnice, který má přes 2.000 zaměstnanců. Zároveň zde vede dálnice D35 z Olomouce a cesta do centra krajského města zabere zhruba 20 minut.

Projekt je koncipován jako bydlení střední cenové kategorie s maximálním důrazem na ekologii, udržitelnost a sociální prostředí. Tím je myšleno např.: sběr dešťové vody pro závlahu veřejné zeleně, zatravněné plochy se spoustou stromů, multifunkční a dětská hřiště a grilovací zóna.

Kontakt